Simple Női Liga: Budaörs - DVTK 1-2 (0-1)

2024. április 14. vasárnap 19:54
A Simple Női Liga 18. fordulójában a Budaörs vendégeként lépett pályára a DVTK női labdarúgó csapata. Bém Gábor együttese Nagy Panna és Oláh Adrienn góljával 2-1-re győzött az újonc otthonában.
Fotó: dvtk.eu

Vezetőedzői értékelés

Bém Gábor: - A helyzetek alapján nagyobb arányban kellett volna nyernünk. Sok lehetőséget alakítottunk ki az első és a második félidőben is, de az utolsó passzok pontatlanok voltak. Ebből a mérkőzésből egy nagy tanulságot lehet levonni, hogy sokkal jobban kell koncentrálni a befejezéseknél, illetve meg kell keresni az egyéni motivációt is - számolt be a dvtk.eu

Budaörs, Városi Stadion. Játékvezető: Kalydy Dionízia Imola (Fontányi Liza, Colbers Anna Janka)
Budaörs: Szőcs - Sárosi, Tsikhan, Oláh B., Skryhanava, Balázs-Hegedűs, Dencz, Kajdy, Hirchyts, Sólyomvári, Hiba.
DVTK: Ádám - Somogyi, Geréd, Komlós - Nagy L., Sain, Myhal, Oláh A., Boros - Nagy P., Mikó. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Skryhanava helyett Phoháczik az 54., Sólyomvári helyett Berencsi az 54., Mikó helyett Madarász az 58., Myhal helyett Smajić a 73., Balázs-Hegedűs helyett Kecskeméti a 76., Nagy P. helyett Papp a 82., Sain helyett Havasi a 82. percben.
Sárga lap: Hiba a 80., Katona a 93. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Nagy P. (0-1) a 11., Skryhanava (1-1, 11-esből) az 53., Oláh A. (1-2, 11-esből) az 58. percben.