Ugrás a tartalomra

Bükk Kupa negyedszer

minap.hu
Utoljára módosítva
2020. szeptember 14. hétfő 17:35
Ismét megrendezték Jávorkúton a Bükk Kupa kerékpárversenyt.
IV. Bükk Kupa | Juhász Ákos képgalériája

Az idén negyedik alkalommal tartották meg Jávorkúton a Bükk Kupa kerékpárversenyt. Ennek keretében rendezték meg a Somogyi József emlékversenyt egyenkénti indítású MTB és országúti hegyi időfutammal, Masters kategóriákban pedig páros versenyt is hirdettek.

Mini Bükk Kupa - KÉPGALÉRIA

A program végén rajtolt a Mini Bükk Kupa gyermekkerékpár-verseny, mely egyenkénti indítású gyermeksprintverseny volt, és a jávorkúti turistaház előtti százméteres szakaszon rendezték meg.

Somogyi József Emlékverseny
Sprint eredmények
Férfi
U13
Helyezés Rajtszám Egyesület Név Idő
1. 118 Fehér Dániel MRCC 00:41.6

U15
1. 214 Demkó Balázs -0 00:38.1
2. 89 Zachár Bendegúz MRCC 00:39.7
3. 111 Molnár Ferenc MRCC 00:39.7

U17
1. 143 Király Zétény MRCC 00:31.4
2. 66 Balassa Gergő MRCC 00:33.3
3. 150 Mindszenti Ákos DVTK Cycling Team 00:33.6

U19
1. 125 Godó János - 00:37.9
2. 148 Árvai Kristóf Lotus Cycling Team 00:41.1
3. 69 Béres Máté MRCC 00:51.8

Elit 1
1. 151 Artman Dávid - 00:33.0
2. 80 Szmandray Marcell - 00:33.2
3. 159 Németh Richárd - 00:35.7

Elit 2
1. 157 Bucsi Gergely - 00:29.7
2. 130 Lukács Rajmund LA33 Liszi Downhill School 00:34.0
3. 114 Gajda Tamás MRCC 00:37.0

Master
1. 212 Vinnai Zsolt ViniBike 00:27.3
2. 71 Bálint Péter Kontent DKSI 00:31.7
3. 75 Bartha Gergely Kontent DKSI 00:32.3

Senior 1
1. 99 Pelyhe László Bélapátfalvai S.K.E. 00:34.7
2. 121 Muhari Csaba Alba Országúti Kerékpárosok 00:36.8
3. 70 Gayer László MRCC 00:37.4

Senior 2
1. 218 Menyhért Ferenc - 00:41.8
2. 68 Pap Gyula Ózdi KE 00:43.4
3. 61 Becze Zsolt - 00:43.7

Senior 3
1. 180 Ember Géza - 01:21.3

Nők
WU19
1. 43 Balogh Zsófia - 00:51.1

WElit
1. 81 Godzsák Nelli 575 team 00:39.8
2. 83 Vasadi Anna - 01:01.0

WMaster
1. 154 Gizella Garabás EVUK 00:45.5
2. 91 Kosztyu Tünde MRCC 00:45.6
3. 113 Molnár Zoltánné MRCC 00:59.3

WSenior
1. 104 Gál Erika MRCC 00:42.3
2. 156 Fodor-Fejes Adrian Adél Egri Triatlon Klub 00:44.1
3. 93 Istvánkó Eleonóra - 01:11.2

Páros
1. 115 Nyirkó duó MRCC 00:25.9
2. 165 Jó Geri - Vass József 00:40.6
3. 219 Fedor-Lacska Rita 00:59.3

Csapat
1. 140 MRCC 1 MRCC 00:42.3
2. 142 MRCC 2 MRCC 00:42.5
3. 138 MRCC 3 MRCC 00:59.3

 

További hírek

Olvasnivaló