A legjobb négy között a kupában a diósgyőri női labdarúgók

2021. március 06. szombat 17:43
Egyenlő erők küzdelmét hozta a DVTK és a Kelen SC női labdarúgóinak összecsapása szombaton délután a klub edzőközpontjában.
Juhász Ákos képgalériája

A rendes játékidő két-két gólt hozott, így a piros-fehérek tizenegyes rúgások után jutottak be a Női Magyar Kupa legjobb négy csapata közé.

Női Magyar Kupa 4. forduló, eredmény:

DVTK - Kelen SC 2-2 (0-1) 11-esekkel: 5-4

DVTK: Ádám A. - Williamson, Nagy M., Palama, Barker - Vachter, Stackel, Sandu, Volia - Vig, Byrne. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Gyenes helyett Barkóczi a 67., Bernhardt helyett Kókány a 67., Balázs E. helyett Horváth L. a 77., Tatai helyett Terhes a 89. percben.
Sárga lap: Ács K. a 36., Bernhardt az 56., Kókány a 72. percben.

Gólszerző: Balázs E. (0-1) a 25., Sandu (1-1) a 46., Byrne (2-1) a 48., Ács K. (2-2) a 81. percben.

Fórizs Sándor, a hazaiak vezetőedzője úgy értékelt a mérkőzés után, hogy ami célt kitűztek maguk elé – a legjobb négy közé kerülést – teljesítették. – Gratulálok a lányoknak. Várjuk a következő ellenfelünket a döntőbe kerülésért – mondta.