Túl az utolsó felkészülési meccsen

2021. július 25. vasárnap 10:04
A szaúd-arábiai élvonal újoncával, az Al-Hazem FC csapatával játszotta utolsó nyári felkészülési mérkőzését a DVTK labdarúgó csapata. A találkozón Eperjesi Gábor góljával a DVTK szerezte meg a vezetést, a szaúdiak azonban egy tizenegyesből egyenlíteni tudtak.
Forrás: dvtk.eu

Al-Hazem FC - DVTK 1-1 (0-0)

Kondás Elemér: – Egy jó kis mérkőzés volt, jó ellenféllel játszottunk, de van egy kis hiányérzetem. 1-1 lett a meccs, bár nagyon sok helyzetünk volt. Ha az utolsó passzok kicsit pontosabbak, akkor több góllal is megnyerhettük volna ezt a találkozót. Az első félidőben túl sokszor szaladtunk lesre, nem figyeltük a vonalat, jól húzta meg az ellenfél a leshatárt. A második játékrészben figyelmesebbek voltunk és többször mögéjük tudtunk kerülni. A második félidőben volt néhány helyzetük nekik is, ekkor védenie kellett a kapusunknak. Egy ilyen mérkőzést gyorsan le kell tudni zárni. Vezettünk 1-0-ra, utána voltak még támadásaink, ezeket góllal kell befejezni.