A részletekről közleményben tájékoztatott az MVK Zrt.:
December 4-étől a Bányaüzemtől 07:35-kor induló 16-os autóbusz az Újgyőri főtéren az 1-es autóbusz megállóhelyére érkezve továbbindul a Diósgyőri Kórházhoz 07:51-kor, illetve 07:56-kor indul visszafelé a kórháztól az Újgyőri főtérre. 15:05-kor is indul 16-os busz a Diósgyőri Kórházhoz szintén az Újgyőri főtéren az 1-es autóbusz megállóhelyéről, ez a járat 15:10-kor indul vissza a Diósgyőri Kórháztól és az Újgyőri főtérre érkezve 15:15-kor menetrend szerint indul a Bányaüzemhez.
A 16-os autóbusz megállóhelyei az Újgyőri főtér és a Diósgyőri Kórház között:
- a Diósgyőri Kórház irányába: Újgyőri főtér 1-es autóbusz megállóhelye, Vasgyári út, Vasgyár, Diósgyőri Kórház,
- az Újgyőri főtér irányába: Diósgyőri Kórház, Diósgyőri Ipari Park, Vasgyár, Újgyőri főtér.
További hírek
Olvasnivaló
Aktuális
KÉPGALÉRIÁK
Ajánló
Támogatott tartalom
Programok
Jelenleg nincsenek programok!