Ugrás a tartalomra

Miskolci programok

-

Október 17. – szombat

14:00 Ültess fát, olvass alatta könyvet, Szabó Lőrinc Idegennyelvi Könyvtár

19:00 Csányi Sándor: Hogyan értsük félre a nőket?, Művészetek Háza

 

Október 18. – vasárnap

9:00 Miskolci Termelői Nap, Erzsébet tér

10:30 Talpas és a többiek – bábelőadás, Miskolci Csodamalom Bábszínház

11:15 és 13:15 Történetek a borról és híres borisszákról – régész előadása, Diósgyőri vár

 

Október 19. – hétfő

17:30 Chi Kung óra – immunerősítés, gerinctorna is, Konnektív Felnőttképző (Farkas Jenő 4.)

19:00 Tűzvarázs II. bérlet, Művészetek Háza

 

Október 20. – kedd

9:30 Zsipp-zsupp mesetorna, Célpont Közösségi Tér

10:00 Babák és mamák a könyvtárban, Tompa Mihály Könyvtár

18:00 Traccs: Ördög Nóra és Nánási Pál, Művészetek Háza

19:00 Ingyenes Random Pub Kvíz – téma: Marvel, Random Bár (Toronyalja 17.)

Október 21. – szerda

10:00 Karikázó Mondókázó, Újhold Közösségi Tér (Városház tér 16. fszt./1.)

16:00 Szabó Lőrinc közelebb – interaktív beszélgetés, Thália-ház

Ingyenes kézműves délután gyerekeknek, Petőfi Sándor Könyvtár

Ingyenes fürdősókészítő workshop, Célpont Közösségi Tér

19:00 Kövek a zsebben – Rudolf Péter és Kálloy Molnár Péter vígjátéka, Művészetek Háza

 

Október 22. – csütörtök

16:30 Reiman Zoltán: Miskolc mindig várni fog! – könyvbemutató, Petőfi Sándor Könyvtár

17:00 Hazatérés – F. Balogh Erzsébet festőművész kiállításmegnyitója, Miskolci Galéria

18:00 Irunmore pályaedzés – futás, Miskolci Atlétikai Centrum

Vezetett gyakorló óra – latin táncok órája, Fáklya-ház (Hadirokkantak útja 50.)

 

Október 23. – péntek

7:00 Nagy őszi kihívás – húsz kilométeres túra, Csóka utcai parkoló, további információ: Vaszkun Anita 30/63-63-733

7:08 Esztramos-hegy és a Szalonnai-hegység – 17,3 km-es túra, Tiszai pályaudvar, további információ: hauer.tamas@bfte.hu

15:00 Repülj velünk Tokaj-Hegyalja felett! – hőlégballonozás, Zsadányi Vendégház, Tállya

17:00 A természetes immunerősítés lehetőségei – előadás, Selyemréti Egészségműhely (Bajcsy-Zsilinszky 54. fszt./2,)

18:00 Hollywood – Anima Group-koncert, Népkerti Vigadó

20:00 Ketioz & Mikee Mykanic turné, Block Bistro

Október 24. – szombat

10:00 Őszi madárles, Nyírfa és Andor utca kereszteződése, regisztráció: kapuzorgeto.vasar@gmail.com

17:00 NWCC Showcase – zenei összejövetel, Avasi Kilátó

18:00 Wannabe Matiné – buli a 90-es és 2000-es évekből, Block Bistro

20:00 Intim Torna Illegál 10 – koncert, Helynekem

 

Október 25. – vasárnap

10:30 Talpas és a többiek – bábelőadás, Miskolci Csodamalom Bábszínház

15:00 és 19:00 A Nagy Szenes Gála, Művészetek Háza

 

MISKOLCI NEMZETI SZÍNHÁZ:

Október 17., szombat 14:00 Rózsa és Ibolya, Babszem bérlet, Kamara

19:00 Bál a Savoyban, bérletszünet, Nagyszínház

Nem félünk a farkastól, Játékszín

Október 20., kedd 17:00 Szerelmes Shakespeare, Balikó Tamás bérlet, Nagyszínház

Október 21., szerda 10:00 Rózsa és Ibolya, Habakuk bérlet, Kamara

17:00 Szerelmes Shakespeare, Latabár ifj. bérlet, Nagyszínház

 

Október 22., csütörtök 19:00 Szerelmes Shakespeare, Madách (Alap, Arany, Ezüst) bérlet, Nagyszínház

Okóber 24., szombat 17:00 Kilépő, Játékszín

 

MOZIMŰSOR Művészetek Háza:

Uránia-terem:

Október 15., szerda-21., szerda, naponta 16:30 Óriásláb – Családi bevetés, 19:00 Hab

Október 22., csütörtök-28., szerda, naponta 16:30 Nyílt titkok, 19:00 Téboly

Október 23., péntek 16:30 Apró mesék

Béke-terem:

Október 15., szerda-21., szerda, naponta 19:30 Nincs gonosz

Október 15., szerda-18., vasárnap, naponta 17:00 Magdolna

Október 19., hétfő-21., szerda, naponta 17:00 Fortuna istennő

Október 22., csütörtök 16:30 Gunda, 18:15 Berlin, Alexanderplatz

Október 23., péntek 17:00 A beszéd, 19:30 Sarlatán

Októver 24., szombat 17:00 Wendy, 19:30 Amíg tart a nyár

Október 25., vasárnap 17:00 Sweat, 19:30 DAU. Natasha

MOZIMŰSOR: CINEMA CITY: Október 15., csütörtök-21., szerda, naponta több időpontban – Állati jó kekszek (csak hétvégén) | Álomépítők (csak hétvégén) | Az új mutánsok (csak hétvégén) | Becsületes tolvaj | Felkészülés meghatározatlan ideig tartó együttlétre | Greenland – Az utolsó menedék | Hab | Masha és a medve: Masha dalai (csak hétvégén) | Miután összecsaptunk | Mulan | Nagypapa hadművelet | Nyílt titkok | Óriásláb – családi bevetés | Peninsula – Holtak szigete (csak szombaton) | Scooby | Téboly | Tenet | Yakari – a mozifilm

Egyházi programok: 

Október 23-án engesztelő zarándoktúra lesz a Mindszenti plébánia szervezésében Molnár Attila atya vezetésével. A szentléleki pálos kolostorromnál 12 órakor szentmise, melynek főcelebránsa Csóka János pálos szerzetes lesz. Kisvonattal, busszal és gyalogosan lehet leginkább megközelíteni.

Bűnbánati hetet tartanak a Kossuth utcai református templomban október 19-től 25-éig, naponta este 6 órától. Ugyanitt a konfirmandusok vizsgája október 24-én, szombaton délután 5-től lesz, míg az ünnepélyes fogadalomtétel másnap délelőtt 10 órától.

Programok

Jelenleg nincsenek programok!