Ugrás a tartalomra

Balajti a válogatottban

Létrehozva
A DVTK csatára, Balajti Ádám is meghívot kapott az U19-es válogatott háromnapos telki összetartására.
balajtidi.jpgA keret hétfőtől szerdáig lesz együtt, az utolsó nap edzőmérkőzést játszanak a fiatalok az Pécsi MFC NB II-es csapata ellen.