Ugrás a tartalomra

Leesett a lovaskocsiról, meghalt

Létrehozva
Kórházba szállítást követően elhunyt az a 80 éves férfi, aki szerdán esett le a lovaskocsijáról Szeged belvárosában.
A Szegedi Rendőrkapitányság vizsgálja a baleset pontos körülményeit, az eddigi adatok szerint nem merült fel az ittasság gyanúja.