Ugrás a tartalomra

Cukorbetegek találkozója

Létrehozva
A Diósgyőri Cukorbetegek Egyesülete sétát szervez március 27.-én, Görömbölyről Miskolctapolcára.
Találkozó reggel 9 órakor a Búza téri 4-es busz megállójában.