Ugrás a tartalomra

Pályán a DVTK

Létrehozva
Edzőmérkőzésen lép pályára ma a Diósgyőr labdarúgó-csapata Abaújszántón.
Az ellenfél az Abaújszántó-Tállya vegyes csapata lesz, a meccs délután 4 órakor kezdődik.