Ugrás a tartalomra

Ma még Tornyi

Létrehozva
Kedden még Tornyi Barnabás vezette ki az edzésekre a DVTK játékosait, amelyen több rendőr és biztonsági őr volt jelen, mint szurkoló.
tornyi_szarban.jpg

Hat rendőr és néhány biztonsági őr jelenlétében tartotta meg kedd délutáni edzését a diósgyőri labdarúgócsapat.
A hírek szerint azért, mert a szurkolók egy csoportja újabb látogatást tervezett. A nagyvizit elmaradt, így nyugodtan edzhettek a kieső helyen álló csapat játékosai, akik közül többek közt hiányzott Bajzát, Zámbó és Balajti is.

tornyi_szarban2.jpg

Az országos sportnapilap információi szerint holnap jelenthetik be a döntést Tornyi sorsáról.


tornyi_szarban3.jpg