
Hat rendőr és néhány biztonsági őr jelenlétében tartotta meg kedd délutáni edzését a diósgyőri labdarúgócsapat.
A hírek szerint azért, mert a szurkolók egy csoportja újabb látogatást tervezett. A nagyvizit elmaradt, így nyugodtan edzhettek a kieső helyen álló csapat játékosai, akik közül többek közt hiányzott Bajzát, Zámbó és Balajti is.

Az országos sportnapilap információi szerint holnap jelenthetik be a döntést Tornyi sorsáról.
