Ahogyan arról már korábban beszámoltunk, az esőzés okozta rendkívüli helyzet miatt és a város biztonságos vízellátásának védelmében, a miskolci vízszolgáltató - MIVÍZ Kft - több forrást is kizárt a víztermelésből május 16-án.

A vezetékes víz továbbra is biztonsággal fogyasztható volt, azonban a Helyi Védelmi Bizottság döntése értelmében a MIVÍZ Kft május 16-án délután vízkorlátozást vezetett be Miskolc egész területén. Akkor arra kérték a lakosságot, hogy takarékoskodjon a vízzel, és azt csak a szociális igények felhasználására korlátozzák. A korlátozást viszont pénteken délben a MIVÍZ Kft megszüntette, továbbra is fogyasztásra alaklmas miskolcon a csapvíz.
A vízkorlátozás fegyelmezett betartását ezúton is megköszöni a MIVÍZ Kft. fogyasztóinak.

A vezetékes víz továbbra is biztonsággal fogyasztható volt, azonban a Helyi Védelmi Bizottság döntése értelmében a MIVÍZ Kft május 16-án délután vízkorlátozást vezetett be Miskolc egész területén. Akkor arra kérték a lakosságot, hogy takarékoskodjon a vízzel, és azt csak a szociális igények felhasználására korlátozzák. A korlátozást viszont pénteken délben a MIVÍZ Kft megszüntette, továbbra is fogyasztásra alaklmas miskolcon a csapvíz.
A vízkorlátozás fegyelmezett betartását ezúton is megköszöni a MIVÍZ Kft. fogyasztóinak.