Ugrás a tartalomra

Egyházzenei nyárköszöntő kórustalálkozó

Létrehozva
2010. június. 8-án 18 órakor a Belvárosi Evangélikus Templomban (Luther-udvar, Miskolc Hunyadi u. 8.) tartják a nyárköszöntő koncertet. A néhai Veczán Pál esperes úr kezdeményezésére szervezett egyházzenei kórustalálkozók minden év őszén értékes színfoltjai Miskolc város zenei életének.
A koncerten sor kerül a 2009. október 11-én, a „Veczán Pál” XVI. Egyházzenei Kórustalálkozó utolsó napján, az esperes úr halálának ötödik évfordulója alkalmából szervezett jótékonysági koncertről készített hangfelvétel ünnepélyes átadására.

krustallkoz_grafika.jpg

A koncerten műsort ad Varga László orgonaművész, a Lévay József Református Gimnázium Vegyeskara, a Magis Kórus, a Mindszenti templom kórusa, az Ige templom kórusa és a Szent Ferenc kórus.
  A koncertre a belépés ingyenes, a szervezők és fellépők mindenkit szeretettel várnak. Adományokat az Erzsébet Hospice Otthon és Alapítvány, valamint a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet miskolci Anyaotthona támogatására továbbra is köszönettel elfogadunk. 

B.T.