Összesen 560 rendőrnek ad átmeneti szállást a Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola hétfőn este óta. Az aulában, tantermekben, valamint a tornateremben pihennek, és alszanak a Győrgy-Moson-Sopron, és a Somogy megyéből érkezett egyenruhások, akik eddig Gibárt községben, és Mérán segítettek az árvízi védekezésben.
Mint Káli Sándor, Miskolc polgármestere elmondta: azért tett látogatást az intézményben, mert többen arra panaszkodtak, hogy nem jó a védekezésben részt vevők ellátása.

A középiskolában napi háromszori étkezést, tisztálkodási lehetőséget biztosítanak a rendőröknek, akik természetesen megfelelő egészségügyi ellátásban is részesülnek: a napégésüket kezelik, kullancsokat szednek ki belőlük, valamint a különféle sérüléseiket is ellátják.
Fotók ITT!
Huszár K.
Mint Káli Sándor, Miskolc polgármestere elmondta: azért tett látogatást az intézményben, mert többen arra panaszkodtak, hogy nem jó a védekezésben részt vevők ellátása.

A középiskolában napi háromszori étkezést, tisztálkodási lehetőséget biztosítanak a rendőröknek, akik természetesen megfelelő egészségügyi ellátásban is részesülnek: a napégésüket kezelik, kullancsokat szednek ki belőlük, valamint a különféle sérüléseiket is ellátják.
Fotók ITT!
Huszár K.