
A telephely előtti víz nem jutott be az üzem területére, csak a parkolóban és a kapu előtti szakaszon folydogál.
Vojtilla László a MIVÍZ Kft. szolgáltatási ügyvezető igazgatója elmondta: szivárogtat ugyan a gát helyenként egy kis vizet, de a szennyvíz tisztítása egyelőre zavartalan. A már megtisztított szennyvíz az eddigiekhez hasonlóan, most is a Sajóba ömlik vissza, valamint a nemrégiben a telephely elé kiöntött víz is napokon belül eltűnik majd. Vajtó László