Ugrás a tartalomra

Nincs vízkár a MIVÍZ szennyvíztelepén

Létrehozva
Valóban áll a víz MIVÍZ Kft. miskolci szennyvíztelepe előtti útszakaszon, a felröppent információk viszont - hogy a szennyvizet kimosta a víz - nem bizonyultak igaznak.
szenyvizte.jpg
A telephely előtti víz nem jutott be az üzem területére, csak a parkolóban és a kapu előtti szakaszon folydogál.

Vojtilla László a MIVÍZ Kft. szolgáltatási ügyvezető igazgatója elmondta: szivárogtat ugyan a gát helyenként egy kis vizet, de a szennyvíz tisztítása egyelőre zavartalan. A már megtisztított szennyvíz az eddigiekhez hasonlóan, most is a Sajóba ömlik vissza, valamint a nemrégiben a telephely elé kiöntött víz is napokon belül eltűnik majd. Vajtó László