
Ónodon a gátak nehezen bírják a terhelést, de a Bacsó János polgármester szerint már csökkent a Sajó szintje. A szakemberek szerint a következő napokban a borsod megyei folyókon apadás várható, Dobson Tibor, az árvízi védekezésre kinevezett miniszteri biztos szóvivője szerint azonban a munkálatok ezzel még nem érnek véget.

Több mint 5000 ember még nem térhetett vissza otthonába hazánkban, ebből 4500-an Borsod megyében. A lakosok azonban bizakodnak, hiszen a meteorológiai előrejelzések szerint jelentős mennyiségű csapadék nem várható a következő napokban.
Fotók ITT!