Ugrás a tartalomra

Hamis okmányokal akartak utazni

Létrehozva
A tíz határsértő elfogások mellett további hamis okmányokat fedtek fel a szegedi határrendészek Röszke közúti autópálya határátkelőhelyen.
Egy kilépésre, valamint egy belépésre jelentkező szerb állampolgároknál találtak hamis, hamisított okmányokat. A Szerbiába igyekvő szerb férfi régi jugoszláv útlevélben saját adataival elhelyezett hamis adathordozó oldallal bukott le, míg a másik, ugyancsak szerb férfi hamis német vezetői engedéllyel rendelkezett.
Mindkét személlyel szemben büntetőeljárás indult.