Vangelisz Morasz a görög labdarúgó-válogatott védőjátékosa nem léphet pályára a dél-afrikai világbajnokságon lévő első találkozón.
A Bologna játékosa a Dél-Korea elleni meccsről hiányozni fog, de azt követően Nigéria, későbbb pedig Argentína ellen már Otto Rehhagel szövetségi kapitány és a csapat rendelkezésére áll.