A szakemberek szerint a térségek összefogásával olyan szakmai színvonalat lehet nyújtani amely a legmagasabb szintű haematologiai ellátást biztosítja a régióban.
A szerződés létrejöttének célja, hogy az Észak-magyarországi, illetve Észak-alföldi régióban biztosítani lehessen azokat a lehetőségeket amelyek mindkét régió betegeinek esélyegyenlőséget biztosítanak az orvosi ellátásban.

Prof.Dr.Parragh György a Debreceni Egyetem Orvos-és Egészségtudományi Centrum elnöke a szerződéssel kapcsolatosan elmondta: A haematológiai tevékenység amely hosszú múltra tekint vissza a miskolci betegellátásban az együttműködés révén csak tovább tökéletesedik.
A miskolci és debreceni egészségügyi intézmények között létrejött együttműködés értelmében a kórházak a tudományos, oktatási, szakorvosi, és továbbképzési feladatokban is együttműködnek majd-hangzott el a megállapodás alkalmából tartott tájékoztatón.
Képek itt
A szerződés létrejöttének célja, hogy az Észak-magyarországi, illetve Észak-alföldi régióban biztosítani lehessen azokat a lehetőségeket amelyek mindkét régió betegeinek esélyegyenlőséget biztosítanak az orvosi ellátásban.

Prof.Dr.Parragh György a Debreceni Egyetem Orvos-és Egészségtudományi Centrum elnöke a szerződéssel kapcsolatosan elmondta: A haematológiai tevékenység amely hosszú múltra tekint vissza a miskolci betegellátásban az együttműködés révén csak tovább tökéletesedik.
A miskolci és debreceni egészségügyi intézmények között létrejött együttműködés értelmében a kórházak a tudományos, oktatási, szakorvosi, és továbbképzési feladatokban is együttműködnek majd-hangzott el a megállapodás alkalmából tartott tájékoztatón.
Képek itt