Ugrás a tartalomra

Áramszünet az Avason

Létrehozva
Több mint fél óráig áramszünet volt az Avason tegnap este.
Mint az ÉMÁSZ egyik munkatársától megtudtuk: egy meghibásodott kábelfej okozta a kimaradást. A hirtelen megemelkedett hőmérséklet miatt az Oszip utcai, valamint a Klapka utcai transzformátor-állomásnál romlott el a berendezés egy része, így az elhárítás idejéig, valamivel több mint 30 percen keresztül nem volt áram az Avason.

Miskolc Televízió