Ugrás a tartalomra

Kerítésnek ütközött a rendőrautó

Létrehozva
Járőrautónak hajtott egy személygépkocsi csütörtök reggel Nagykanizsán.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint az Nagykanizsai Rendőrkapitányság Ford Focus járőrautója az Árpád úton a Magyar utca felől a Dózsa György út felé halad, ám a Rákóczi Ferenc utca kereszteződésénél a jobbról érkező Fiat Punto személygépkocsi a kötelező kikerülési irányt jelző tábla ellenére a kihajtási úton szabálytalanul a kereszteződésbe hajtott, ahol nekiütközött a védett úton érkező Fordnak. A rendőrautó ezután a kereszteződéssel szemközti ház kerítésének vágódott. A szolgálati kocsit vezető rendőrt és a társát, valamint a Fiatot vezető zalakarosi fiatalembert a mentők kórházba szállították.

Lánglovagok.hu