Ugrás a tartalomra

Útviszonyok megyénkben

Létrehozva
Miskolcon és Felsőzsolcán az M30-as autópálya, a 3-as főút és a 37-es főút egy szakasza még zárva van. Az átmenő forgalom csak a Kistokaj – Sajólád – Felsőzsolca – Onga útvonalat használhatja.
A 3-as főút arnóti körforgalmú csomópontjából megnyitották az Arnót felé vezető összekötő utat.

Miskolchoz közel, a 37-es főút elején Gesztelynél vízátfolyás miatt még ma sem lehet közlekedni, így aki Miskolc felé halad, annak a Mád – Abaújszántó – Encs útvonalat kell választani. A főút Szerencs felől Gesztelyig csak célforgalomban használható.