A 3-as főút arnóti körforgalmú csomópontjából megnyitották az Arnót felé vezető összekötő utat.
Miskolchoz közel, a 37-es főút elején Gesztelynél vízátfolyás miatt még ma sem lehet közlekedni, így aki Miskolc felé halad, annak a Mád – Abaújszántó – Encs útvonalat kell választani. A főút Szerencs felől Gesztelyig csak célforgalomban használható.
Miskolchoz közel, a 37-es főút elején Gesztelynél vízátfolyás miatt még ma sem lehet közlekedni, így aki Miskolc felé halad, annak a Mád – Abaújszántó – Encs útvonalat kell választani. A főút Szerencs felől Gesztelyig csak célforgalomban használható.