A sort a június 7-én és 8-án Budapesten, az újpesti atlétikai pályán megrendezett atlétikai diákolimpia IV. korcsoportos egyéni döntő nyitotta. Megyénk bajnoka, a 4x100 méteres váltóban a tiszaújvárosi Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási és Pedagógiai-Szakmai Szolgáltató Intézet együttese lett, amely új diákolimpiai csúccsal végzett az első helyen! A csapat tagjai: Tekse Bence, Farkas Attila, Farkas Bende, Kiss Csaba. Felkészítő testnevelők: Demblovszky Gábor, Vadas Gyula, Jakab István.

A 100, illetve 300 méteres síkfutásban ugyancsak a tiszaújvárosi iskola tanulói jeleskedtek. Kiss Csaba 100 m-en elért 11,68-as eredménye a második, míg Farkas Attila 300 m-en futott 37,12-es eredménye a harmadik helyre volt jó. Magasugrás versenyszámban a fiúk között Fedor Lukács, a Fényi Gyula Miskolci Jezsuita Gimnázium tanulója 1,78 m eredménnyel második helyezést ért el.
Nyíregyháza adott otthont a IV. korcsoportos diákolimpia kosárlabda országos döntőjének. Megyénk bajnokcsapatai a lányok, és a fiúk mezőnyében is képviseltették magukat, ugyanis az előcsatározások során eredményesen szerepeltek. Az országos döntő nyolcas mezőnyében a lányoknál a miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola csapata az igen előkelő negyedik helyen végzett. A csapatot Sárréti Gézáné készítette fel. A fiúk mezőnyében a Fényi Gyula Miskolci Jezsuita Gimnázium csapata az ötödik helyen zárt. A csapatot Szemes Antal készítette fel.
A főváros adott otthont az atlétika többpróba diákolimpia III. korcsoportos országos döntőnek. Megyénk képviseletében a fiúk között igen előkelő helyen végzett az összevont mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola csapata, hiszen az elért 2942 ponttal a második helyet szerezte meg az erős mezőnyben. A csapatot Tiszolcki László, Gallik Gábor és Stenger Károly készítette fel. A csapat tagjai: Porkoláb Zoltán, Okos Gergő, Klein Péter, Sallai Máté, Czakó József, és Vocsi János.

A 100, illetve 300 méteres síkfutásban ugyancsak a tiszaújvárosi iskola tanulói jeleskedtek. Kiss Csaba 100 m-en elért 11,68-as eredménye a második, míg Farkas Attila 300 m-en futott 37,12-es eredménye a harmadik helyre volt jó. Magasugrás versenyszámban a fiúk között Fedor Lukács, a Fényi Gyula Miskolci Jezsuita Gimnázium tanulója 1,78 m eredménnyel második helyezést ért el.
Nyíregyháza adott otthont a IV. korcsoportos diákolimpia kosárlabda országos döntőjének. Megyénk bajnokcsapatai a lányok, és a fiúk mezőnyében is képviseltették magukat, ugyanis az előcsatározások során eredményesen szerepeltek. Az országos döntő nyolcas mezőnyében a lányoknál a miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola csapata az igen előkelő negyedik helyen végzett. A csapatot Sárréti Gézáné készítette fel. A fiúk mezőnyében a Fényi Gyula Miskolci Jezsuita Gimnázium csapata az ötödik helyen zárt. A csapatot Szemes Antal készítette fel.
A főváros adott otthont az atlétika többpróba diákolimpia III. korcsoportos országos döntőnek. Megyénk képviseletében a fiúk között igen előkelő helyen végzett az összevont mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola csapata, hiszen az elért 2942 ponttal a második helyet szerezte meg az erős mezőnyben. A csapatot Tiszolcki László, Gallik Gábor és Stenger Károly készítette fel. A csapat tagjai: Porkoláb Zoltán, Okos Gergő, Klein Péter, Sallai Máté, Czakó József, és Vocsi János.