A szigetországiak szombaton játszák első mérkőzésüket, akkor az Egyesült Államok ellen lépnek majd pályára.
Tudom: ez nagyon fontos összecsapás az ország számára, de teljes mértékben nyugodt vagyok – nyilatkozta Capello a mérkőzés előtt. – a csapatunk sokat fejlődött, jó hangulatban vagyunk, jól mennek a dolgaink. Anglia szombat este 20.30-tól lép pályára az Egyesült Államok ellen a torna C-csoportjában.
Tudom: ez nagyon fontos összecsapás az ország számára, de teljes mértékben nyugodt vagyok – nyilatkozta Capello a mérkőzés előtt. – a csapatunk sokat fejlődött, jó hangulatban vagyunk, jól mennek a dolgaink. Anglia szombat este 20.30-tól lép pályára az Egyesült Államok ellen a torna C-csoportjában.