Ugrás a tartalomra

Három fiatal halt meg egy balesetben

Létrehozva
Pénteken koradélután a 4-es főúton egy Nyíregyháza felől Nyírpazony irányába tartó személygépkocsi eddig tisztázatlan körülmények között - feltehetően előzés közben- letért a bal oldali padkára, a sofőr elvesztette uralmát a jármű felett, és a jobb oldali árokban fának csapódott.
Az ütközés erejétől kettészakadt autóban öt fiatal ült, két lány és egy fiú a helyszínen életét vesztette, egy lányt és egy fiút kórházba szállítottak. A Nyíregyházi Rendőrkapitányság teljes útlezárás mellett kezdte meg a helyszíni szemlét, a tragédia körülményeit szakértők bevonásával vizsgálják.