Ugrás a tartalomra

Utolsóként érkezett meg a vb-re az Európa-bajnok

Létrehozva
A harminckét ország csapata közül utolsónak érkezett meg az Európa-bajnok spanyol labdarúgó-válogatott a pénteken kezdődő világbajnokságra, Dél-Afrikába.
A spanyolok péntek délelőtt szálltak le a johannesburgi repülőtéren, utánna egyből a szállásukra mentek.
Nem késtek le semmiről, hiszen csak utolsóként lép majd pályára az első fordulóbana hispán válogatott. Június 16-án Svájccal mérkőznek majd elsőként.