Ugrás a tartalomra

A Dunába esett, és meghalt egy férfi

Létrehozva
Meghalt a kórházban szombaton hajnalban az a fiatalember, aki péntek éjszaka zuhant Csepelnél a Ráckevei Duna-ág vizébe. A fiatalember egy társasággal, motoros hajóval akart kikötni a Gubacsi híd közelében, ekkor történt a baleset.
A 23 éves fiatalember egy társasággal volt egy motoros kishajón. Megpróbáltak kikötni, a férfi ekkor esett bele valahogyan a vízbe. Néhány perc alatt sikerült kimenteni, de akkor eszméletét vesztette. A mentésben résztvevő tűzoltók és mentők újraélesztették, de a kórházba szállítása után meghalt. A baleset pontos körülményeit a Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság vizsgálja.