Az ÁNTSZ Észak-magyarországi Regionális Intézete immár harmadik alkalommal rendezett a Föld Napja alkalmából internetes környezetvédelmi versenyt. A verseny célja: a diákok környezettudatos magatartásának kialakítása a fenntartható fejlődés érdekében – hangzott el az ünnepélyes díjkiosztón. A vetélkedőre iskolánként egy háromfős csapat nevezhetett. A régióból 44 iskola diákjai mérték össze tudásukat, Borsodból 25, Hevesből 11, Nógrádból pedig 8 csapat.
Az első fordulóban a csapatok többsége maximális pontot ért el, ezért volt szükség a második fordulóra, a versírásra.
A kisgyőriek a kapott növényeket az új játszótérre ültetik majd el közösen.
Miskolc Televízió
Az első fordulóban a csapatok többsége maximális pontot ért el, ezért volt szükség a második fordulóra, a versírásra.
A kisgyőriek a kapott növényeket az új játszótérre ültetik majd el közösen.
Miskolc Televízió