"Tisztelt Diósgyőr-szurkolók!
Mint tudjuk, az árvíz rengeteg ember életét nehezítette meg az utóbbi hetekben, sokaknak sorsuk kilátástalanná vált.
Arra kérünk mindenkit, akinek vannak otthon feleslegessé vált dolgai a bajbajutottak részére, (pl. élelmiszer, ásványvíz, gyógyszerek, takarók, stb.), az juttassa el azokat június 16-án szerdán, 16 és 18 óra között a Diósgyőri Stadion parkolójába!
Az összegyűjtött dolgokat személyesen fogjuk átadni a rászorultak részére.
Diósgyőri ultrák"
dvtk.eu
Mint tudjuk, az árvíz rengeteg ember életét nehezítette meg az utóbbi hetekben, sokaknak sorsuk kilátástalanná vált.
Arra kérünk mindenkit, akinek vannak otthon feleslegessé vált dolgai a bajbajutottak részére, (pl. élelmiszer, ásványvíz, gyógyszerek, takarók, stb.), az juttassa el azokat június 16-án szerdán, 16 és 18 óra között a Diósgyőri Stadion parkolójába!
Az összegyűjtött dolgokat személyesen fogjuk átadni a rászorultak részére.
Diósgyőri ultrák"
dvtk.eu