Ugrás a tartalomra

Az ultrák is gyűjtenek

Létrehozva
A diósgyőri ultrák is megmozdultak, hogy a maguk módján segítsék megyénk árvízkárosultjait. Kérik, aki tud, csatlakozzon hozzájuk és segítsen.
"Tisztelt Diósgyőr-szurkolók!

Mint tudjuk, az árvíz rengeteg ember életét nehezítette meg az utóbbi hetekben, sokaknak sorsuk kilátástalanná vált.

Arra kérünk mindenkit, akinek vannak otthon feleslegessé vált dolgai a bajbajutottak részére, (pl. élelmiszer, ásványvíz, gyógyszerek, takarók, stb.), az juttassa el azokat június 16-án szerdán, 16 és 18 óra között a Diósgyőri Stadion parkolójába!

Az összegyűjtött dolgokat személyesen fogjuk átadni a rászorultak részére.

Diósgyőri ultrák"

dvtk.eu