Ugrás a tartalomra

Cukorbetegek találkozója

Létrehozva
A Diósgyőri Cukorbetegek Egyesülete legközelebbi foglalkozását június 17-én, 14 órától tartja a Vasgyári Közösségi Házban. Témája az első féléves névnapok ünneplése.
Június 20-án 10 órától cukorbetegek találkozója lesz Lillafüreden, melyen részt vesz az Egri Cukorbetegek Egyesülete, a Tiszaújvárosi Cukorbetegek Egyesülete, a Jászárokszállási Cukorbetegek Egyesülete, a Szent Ferenc Kórház Cukorbeteg Klubja, a Barátság Nyugdíjas Klub és a Diósgyőri Cukorbetegek Egyesülete. Találkozás 10 órakor a Palotaszálló parkolójában, rövid séta a vízesésnél, 11 órakor a Palotaszálló megtekintése, utána ebéd a szállóban, a résztvevők rövid köszöntése, ebéd után pedig séta Lillafüreden.