Helyszín: Jókai lakótelepi malom épülete körül (Fábián u. 6.), időpontja június 19. (szombat). Program, 13.00: felvonulás a Petőfi tértől a malomig – Perecesi Bányász Fúvószenekar és majorettek kíséretével, 13.40: Csodamalom Bábszínház előadása – Vitéz László. 14.25: a Fazekas és az Istvánffy Gyula Általános Iskola tanulóinak műsora – kiskórus, judósok, drámások, néptáncosok, 15.10: Dózsa György úti óvodások műsora. 15.40: Miskolci Dixieland Band koncertje, 16.40: sztárvendég: BNF. Egyéb programok: ugrálóvár, pónilovaglás, arcfestés, tűzoltósági bemutató, habparti, rendőrségi bemutató, állatsimogató, lufihajtogató bohóc, kézműves termékek vására. A helyszínen gyűjtést szerveznek az árvízkárosultak megsegítésére!