Ugrás a tartalomra

Magyar vereség Ljubljanában

Létrehozva
Vereséget szenvedett a magyar férfi kézilabda-válogatott Szlovénia csapatától a világbajnoki selejtező első mérkőzésén idegenben.
Mocsai Lajos együttese végig uralta a mérkőzést, azonban az összecsapás végére megfordította a mérkőzést a hazai gárda. A visszavágót jövő vasárnap rendezik Veszprémben.

FÉRFI KÉZILABDA, VB-SELEJTEZÕ  ELSÕ MÉRKÕZÉS:
Szlovénia–Magyarország 27–25 (12–12)