Az elmúlt hetek árvízzel kapcsolatos hírei az országos gumiabroncs és gyorsszerviz hálózatot üzemeltető MARSO Kft. minden munkatársát és tulajdonosát mélyen megérintette. Mindannyian aggódtak a miskolci kollegákért és családjukért is, úgy érezték, összefogással segíthetnek a bajba jutottakon.
A vállalat tulajdonosai úgy gondolták, hogy a karácsonyi figyelmességre szánt összeget, amelyből minden évben viszonteladó és Flotta Partnereinket ajándékozzák meg, most együtt, adományként felajánlják, így rajtuk keresztül a magyarországi „gumistársadalom” is részt vesz a segítségnyújtásban. Tisztító-fertőtlenítő szereket vásároltak a felajánlásból, és saját autónkkal viszik el a segélyszállítmányt Krizsek Tamás üzletvezetőnek Miskolcra, aki vállalta, hogy a hétvégén szétosztja azt a rászorulók között.
Emellett a cég munkatársai minden MARSO üzletben adománygyűjtést szerveztek, így Debrecenből, Nyíregyházáról, Békéscsabáról, Hódmezővásárhelyről, Szegedről, Pécsről, Kecskemétről, Szombathelyről, Győrből, Veszprémből és Budapestről is érkeznek folyamatosan a segélycsomagok. Ezeket jövő héten szállítják ki közvetlenül a rászorultaknak.
A vállalat tulajdonosai úgy gondolták, hogy a karácsonyi figyelmességre szánt összeget, amelyből minden évben viszonteladó és Flotta Partnereinket ajándékozzák meg, most együtt, adományként felajánlják, így rajtuk keresztül a magyarországi „gumistársadalom” is részt vesz a segítségnyújtásban. Tisztító-fertőtlenítő szereket vásároltak a felajánlásból, és saját autónkkal viszik el a segélyszállítmányt Krizsek Tamás üzletvezetőnek Miskolcra, aki vállalta, hogy a hétvégén szétosztja azt a rászorulók között.
Emellett a cég munkatársai minden MARSO üzletben adománygyűjtést szerveztek, így Debrecenből, Nyíregyházáról, Békéscsabáról, Hódmezővásárhelyről, Szegedről, Pécsről, Kecskemétről, Szombathelyről, Győrből, Veszprémből és Budapestről is érkeznek folyamatosan a segélycsomagok. Ezeket jövő héten szállítják ki közvetlenül a rászorultaknak.