A Nyugati csoportban a hétvégi játéknap döntött a feljutásról: győzelmével a BFC Siófok lett a bajnok, s szerzett jogot az NB I-es szereplésre, amelytől a DVTK és a Nyíregyháza búcsúzott. Második helyen a Gyirmót végzett, a Pécs lett a harmadik. A Keleti csoportban a feljutását múlt héten kiharcoló Szolnok vasárnap mérkőzik meg a REAC-cal, ezen a találkozón dől el a harmadik hely sorsa.
Forrás: mlsz.hu
Forrás: mlsz.hu