Ugrás a tartalomra

Érmeket gyűjtöttek

Létrehozva
Zánka adott otthont a fogyatékos sportolók országos diákolimpiai bajnokságának. A viadalon természetesen a miskolci, borsodi versenyzők is ott voltak, és több értékes helyezéssel a tarsolyukban térhettek haza.
Az alábbiakban településenként, valamint iskolánként gyűjtöttük csokorba az elért helyezéseket. Az összesítésben Göndöcz István fogyatékos ügyi referens volt a segítségünkre.

Alsózsolca: I. hely: Labdarúgó csapat. III. hely, asztalitenisz: Erdei Anna. V. hely 100 m síkfutás:Erdei Nagy Attila. Testnevelő:Nemes Zsolt.

Éltes Mátyás Általános Iskola: II. hely,100 m síkfutás: Kerekes Marianna. II. hely, súlylökés: Csorba Nikolett. IV. hely, kislabda hajítás: Galamb Róbert. V. hely, távolugrás: Kerekes Mariann. V. hely, magasugrás: Kerekes Mariann. Testnevelő:Filep István.

Kurityán: I. hely, asztalitenisz: Kalocsai Olga. V. hely, 1500 m síkfutás: Kalocsai Ferenc. VI. hely, magasugrás: Horváth István. Testnevelő: Pozsonyi András.

Sárospatak:I. hely, kislabda hajítás: Horváth Mihály. II. hely, súlylökés: Magyar Attila. V. hely, távolugrás: Horváth Mihály. Testnevelő: Földházi László.

Tüskevár Általános Iskola: I. hely, 400 m síkfutás: Krizsán Viola. II. hely,4x400 m váltó (Nagy Klaudia, Horváth Barbara, Krizsán Viola, Csorba Nikolett). Testnevelő: Göndöcz István.

Tornanádaska: V. hely, Kapkodd a lábad csapat. V. hely, kislabda hajítás: Mida Andrea. V. hely, 800 m síkfutás: Szűcs Sándor. Testnevelő: Fehér János.