Ugrás a tartalomra

A Pál utcai fiúk Görömbölyön

Létrehozva
A Görömbölyi Általános Iskolában mutatják be, a Gárdonyi Géza, és a Szilágyi Dezső Általános Iskola közreműködésével Molnár Ferenc és Szaxon Csaba A Pál utcai fiúk művét pénteken este 20:30-tól.
plakat.jpg

A musicall előadást a görömbölyi Általános Iskola udvarán mutatják be pénteken este 20:30-tól. A darabban, a három iskolából mintegy nyolcvan diák szerepel, és nyújt feledhetetlen élményt a nézőknek. A Görömbölyi Iskolában immáron ez a negyedik musical, amely bemutatásra kerül.
Esőnap: 2010. június 19. 20:30