A Diósgyőri Evangélikus Templomban megrendezett est teljes bevételét az árvíz sújtotta Edelény helyreállítási munkálataira szánta az egyesület, a szervezet vezetése ugyanis fontosnak tartotta, hogy lehetőségeikhez mérten segítsenek a nagy károkat szenvedett városon.
A vendégeket elsőként Gyárfás Ágnes, a Miskolci Bölcsész Egyesület Nagy Lajos Király Magánegyetemének elnöke köszöntötte, majd Molnár József evangélikus lelkész hirdetett igét. A kamarazenekar nyitánya után pedig Szinay Attila, önkormányzati képviselő mondott köszöntőt. Az esten a zenekar darabjai mellett verseket és szólóénekeket is hallhatott a közönség az Egyesület hallgatói és meghívott művészei előadásában.
A vendégeket elsőként Gyárfás Ágnes, a Miskolci Bölcsész Egyesület Nagy Lajos Király Magánegyetemének elnöke köszöntötte, majd Molnár József evangélikus lelkész hirdetett igét. A kamarazenekar nyitánya után pedig Szinay Attila, önkormányzati képviselő mondott köszöntőt. Az esten a zenekar darabjai mellett verseket és szólóénekeket is hallhatott a közönség az Egyesület hallgatói és meghívott művészei előadásában.