Ugrás a tartalomra

Eltűnt egy fiú a Velencei-tóban

Létrehozva
Búvárok keresnek a Velencei-tóban egy 15 éves fiút, aki kedden kora este tűnt el a vízben. A fiú és két 11 éves barátja a velencei szabad strandtól indult vízibiciklizni délután öt óra körül.
Háromnegyed hatkor, 20 méterre a parttól, a fiú leszállt a bicikliről és gyalog indult a part felé. Társai a parton kikötöttek, de már nem látták őt, a szülőknek és a rendőröknek is csak két órával később szóltak, azt hitték ugyanis, hogy barátjuk vacsorázni ment. Az eltűnt fiút már kedd este is keresték, de nem találták, szerdán búvárokkal folytatják a kutatást.