Ugrás a tartalomra

Pedagógus Szolgálati Emlékérmet kaptak

Létrehozva
A pedagógus nap alkalmából szerdán a miskolci Városházán kitüntetéseket vehettek át azok az oktatók, akik nyugállományba vonulásukig legalább 25 évet töltöttek el a pedagógusi pályán.
Az Oktatási és Kulturális Miniszter „Pedagógus Szolgálati Emlékérem” kitüntetést Fedor Vilmos alpolgármester adta át kilenc nyugalmazott pedagógusnak, szakoktatónak.

Kitüntetésben részesült: Szilvássy Istvánné 10. sz. Petőfi Sándor Általános és Magyar Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola tanítója. Fazekas Lászlóné 21. sz. Általános Iskola tanára. Szalay Andrásné 21. sz. Általános Iskola tanára. Dr. Szitásné Fehérvári Katalin 21. sz. Általános Iskola tanára. Dr. Rásonyi Jánosné Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola tanára. Zsigmond Tibor Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola szakoktatója. Vályi-Nagy Ibolya Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium ifjúsági referense. Fóris Tibor Szemere Bertalan Szakközépiskola tanára. Holbusz István Szemere Bertalan Szakközépiskola igazgató-helyettese.