Ugrás a tartalomra

Postást martak a kutyák

Létrehozva
Kutyatámadás érte a helybeli postást kedden délután Kunhegyesen. Az egyik helyi lakos a boltba indult, de eszébe jutott valami, ezért visszafordult. Ám háza kapuját nyitva hagyta, így a gondozására bízott három nagy testű kutya az udvarról – ahol szabadon voltak – kiszabadult, és az ott kerékpározó postás nőre támadtak.
A szerencsétlen asszony ennek következtében nyolc napon túl gyógyuló, súlyos sérüléseket szenvedett, a mentők kórházba szállították. Az ügyben súlyos testi sértés miatt indított eljárást a rendőrség.