Az ausztriai központú olaj- és gázipari cég helyi képviselői csütörtökön és pénteken élelmiszeradományban részesítették a miskolci tűzoltókat, ezzel is megköszönve az elmúlt időszak önfeláldozó munkáját.

Lindák László benzinkút üzemeltető portálunknak elmondta: nem az első eset, hogy adományban részesítenek hivatalos szerveket, hiszen a múlt héten a rendőrség alkalmazottainak juttattak el üdítőket, ásványvizeket, energiaitalokat és szendvicseket. A tűzoltóságnak pedig 330 üveg ásványvizet és 20kg süteményt szállítottak ki. A benzinkútvezető elmondása szerint az OMV Hungária és a különböző beszállító cégek is hozzájárultak az adományozáshoz.
Az élelmiszer csomagot Alföldi Attila Miskolc város tűzoltóparancsnoka vette át, aki köszönetét fejezte ki a cég képviselőinek.
Vajtó László

Lindák László benzinkút üzemeltető portálunknak elmondta: nem az első eset, hogy adományban részesítenek hivatalos szerveket, hiszen a múlt héten a rendőrség alkalmazottainak juttattak el üdítőket, ásványvizeket, energiaitalokat és szendvicseket. A tűzoltóságnak pedig 330 üveg ásványvizet és 20kg süteményt szállítottak ki. A benzinkútvezető elmondása szerint az OMV Hungária és a különböző beszállító cégek is hozzájárultak az adományozáshoz.
Az élelmiszer csomagot Alföldi Attila Miskolc város tűzoltóparancsnoka vette át, aki köszönetét fejezte ki a cég képviselőinek.
Vajtó László