A szlovák férfi forgalmi engedélyét elvették, és mivel a rá kiszabott bírságot nem tudta befizetni, ezért azt nem kapta vissza, így a kamiont nem használhatta. Arról már korábban intézkedett, hogy rakományát más továbbszállítsa, a fülke viszont lezárásra került.
Az őrizetlenül hagyott vontatóról a jó néhány nap alatt több alkatrészt is leszereltek ismeretlenek. Tegnap este azonban három fiatal úgy gondolta, az egész fülkét elviszi.
A sárbogárdi fiatalok egy trélerrel közelítették meg jó ideje kiszemelt „járművüket”, azonban pechjükre egy állampolgári bejelentést követően tervüket a rendőrök meghiúsították.
A járőrök elfogták a 24, a 21, illetve a 17 éves fiatalokat, majd előállították őket a Székesfehérvári Rendőrkapitányságra, ahol a Forrónyom lopás elkövetése miatt gyanúsítottként hallgatta ki őket.
Az őrizetlenül hagyott vontatóról a jó néhány nap alatt több alkatrészt is leszereltek ismeretlenek. Tegnap este azonban három fiatal úgy gondolta, az egész fülkét elviszi.
A sárbogárdi fiatalok egy trélerrel közelítették meg jó ideje kiszemelt „járművüket”, azonban pechjükre egy állampolgári bejelentést követően tervüket a rendőrök meghiúsították.
A járőrök elfogták a 24, a 21, illetve a 17 éves fiatalokat, majd előállították őket a Székesfehérvári Rendőrkapitányságra, ahol a Forrónyom lopás elkövetése miatt gyanúsítottként hallgatta ki őket.