Ugrás a tartalomra

Milliós büntetés várhat a Diósgyőrre

Létrehozva
Kedden ülésezett a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága, melyen a DVTK-t érintő kérdésekről is döntött.
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága keddi ülésén a Diósgyőr FC Kft-t 3 millió 250 ezer forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezte, amennyiben a klub a határozat jogerőre emelkedéséig a Tornyi Barnabás edzővel szemben az eljárásban szereplő összegű tartozását nem rendezi – írja az mlsz.hu.