Ugrás a tartalomra

Véget ért a szezon

Létrehozva
Nem tudott gólt lőni a DVTK tartalék a Sajósenye B.-A.-Z. megyei II. osztályú csapatának, így a gólnélküli döntetlen a az alacsonyabb osztályú gárda továbbjutását jelentette a Magyar Kupában.
Sajósenye - DVTK tartalék 0-0
DVTK: Jakab - Esztergályos (Kalber, 80.), Bihari, Hegedűs (Menyhért, 45.), Szaszkó - Kovács B., Sztraka (Mészáros, 55.), Czégel, Subert - Szabó D., Banu. Edző: Földesi Károly

-    A mai mérkőzésen mindenki pályára lépett, aki nem volt beteg, vagy nem volt iskolai elfoglaltsága - nyilatkozta a mérkőzés után Földesi Károly, a DVTK tartalék edzője -, Szaszkó, Czégel és Menyhért például az U18-as keretből érkezett a csapatba. A szezon végén fáradt, ötlettelen volt a játékunk, ezért a lelkes sajósenyeieknek sikerült kihúzni 0-0-lal a találkozót.

dvtk.eu