Ugrás a tartalomra

Zöld Nyíl: Diósgyőrben is megkezdődik a munka

Létrehozva
Az MVK Zrt. Projekt Igazgatóságának tájékoztatása szerint június 18-án átadják a villamos pálya Diósgyőr végállomás és Felső-Majláth közötti szakaszát a Kivitelező Miskolci Zöld Nyíl 2009 Konzorciumnak.
A munkaterület átadása után a kivitelező lokális lehatárolást kezd, melyre az adott építési szakaszon zajló régészeti és közműkiváltási munkálatok miatt van szükség.
A kivitelezésnek ez a része még nem jár forgalmi változásokkal, illetve nem kísérik nagyobb zajhatások az érintett területen élők szempontjából.