Ugrás a tartalomra

Kiraboltak egy bankot a fővárosban

Létrehozva
Kiraboltak egy pénzintézetet péntek reggel a főváros VIII. kerületében, a József körúton - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese.
Sagyibó Melinda tájékoztatása szerint a rabló egy férfi volt, aki feltehetően fegyverrel megfenyegette a pénzintézet alkalmazottjait, majd a megszerzett pénzzel elmenekült.

A sajtóügyeletes hozzátette, hogy tudomása szerint lövés vagy sérülés nem történt a rablás során.

A rendőrség megkezdte a nyomozást az ügyben - mondta Sagyibó Melinda.