Ugrás a tartalomra

Megtámadtak egy polgárőrt

Létrehozva
Bántalmazott egy járőröző polgárőrt egy mezőszentgyörgyi férfi; őrizetbe vették, előzetes letartóztatásáról szombaton döntenek - közölte rendőrség pénteken.
A bántalmazó - aki negyedmagával utazott egy személyautóban - Lepsényben, a Fő utca és Vasút utca kereszteződésében álló polgárőr járőrpár láttán kiszállt a kocsiból, s ököllel előbb vállon, majd vesetájékon ütötte a szolgálatban levő polgárőrök egyikét - mondta a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

A 19 éves bántalmazót előállították, s közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt gyanúsítottként hallgatták ki - tette hozzá R. Szabó Ágnes.