Ugrás a tartalomra

Cukorbeteg találkozó

Létrehozva
Holnap, azaz vasárnap délelőtt 10 órától rendezik a cukorbetegek találkozóját Lillafüreden.
A programot a Diósgyőri Cukorbetegek Egyesülete szervezi, több meghívott szervezet részvételével. Az esemény résztvevői a kinti programot követően megtekintik a Palota Szállót, majd ebéd után Lillafüreden tesznek sétát, ahol a cukorbetegséggel együtt élők megbeszélhetik problémáikat és kicserélhetik tapasztalataikat.  Az eseményre egri, tiszaújvárosi és jászárokszállási cukorbetegek is ellátogatnak.