Ezért az egyetem vezetése úgy döntött, hogy ebben az évben nem tartják meg a kerti ünnepséget, az árvízkárosultakat pedig kétmillió forinttal támogatják. Az egyetemen ma elkezdődött a diplomaátadó ünnepségsorozat. Elsőként az Állam- és Jogtudományi Kar végzősei vehették át okleveleiket a nyilvános ünnepi szenátusi ülésen, ahol doktorrá avatták a jogász hallgatókat is.