
A Jókai Juniális felvonulással kezdődött a Petőfi tértől a malomig, a Perecesi Bányász Fúvószenekar és kis majorettek kíséretével. A gyerekek megtekinthették a Csodamalom Bábszínház előadásában a Vitéz Lászlót, felléptek a Fazekas és az Istvánffy Gyula Általános Iskola tanulói: kiskórus, judósok, drámások, néptáncosok, illetve a Dózsa György úti óvodások. A Miskolci Dixieland Band koncertje után a sztárvendég BNF volt.

A felhőtlen kikapcsolódást szolgálta ugrálóvár, pónilovaglás, arcfestés, tűzoltósági bemutató, habparti, rendőrségi bemutató, állatsimogató, lufihajtogató bohóc, kézműves termékek vására. A helyszínen gyűjtést is szerveztek az árvízkárosultak megsegítésére.
Fotók ITT!